Akce


S muzikou a radostí o Novém Zélandu

Zveme vás na netradiční hudebně-cestovatelské setkání s pardubickou zpěvačkou Anetou Vavřinkovou. K jeho sledování budete potřebovat jen zařízení s internetovým připojením, třeba chytrý mobilní telefon. Těšíme se na vás!

S muzikou a radostí o Novém Zélandu

Hudební hodinka prokládaná zážitky z půlročního cestování stopem po Novém Zélandu. Písničky z cest i ze života, autorské i chronicky známé. Přijďte si poslechnout, jak se cestovalo „šílené blondýně" z Pardubic na druhé straně světa.

Termín: úterý 20. dubna 2021 od 18:00
Vypráví a hraje: Aneta Vavřinková
Místo: online - Zoom a Youtube
Vstupné: zdarma

Informace ke sledování besedy

logo_YT

Beseda proběhne formou živě vysílané videokonference přes Zoom, kterou bude možné zároveň sledovat na Youtube kanálu knihovny:
https://www.youtube.com/channel/UCC01YA5rsWzAkpq7s8Q84HQ

Během besedy je možné psát dotazy a komentáře do chatu.

logo_zoom
Druhou možností je připojení přes aplikaci Zoom. Tato varianta Vám umožňuje vstupovat do besedy svými dotazy a komunikovat přímo s přednášejícím. Připojení na Zoom je možné buď
z webového prohlížeče bez nutnosti instalace, nebo v nainstalované aplikaci, a to jak z počítače, tak i z notebooku, mobilu či tabletu. Je na Vás, zda si budete chtít na svém zařízení zapnout kameru a být vidět, nebo zda ji necháte vypnutou. Dotazy na Zoomu je možné pokládat buď přímo (po zapnutí mikrofonu), nebo je psát do chatu.

Návod k připojení bez nutnosti instalovat aplikaci najdete zde.

Odkaz k připojení na Zoom bude vložen na tyto webové stránky v den konání akce, místnost bude otevřena půl hodiny před začátkem, tedy od 17:30.
Vstoupit do místnosti na Zoomu bude možné i v průběhu besedy.

Kontakt pro případné dotazy k připojení: l.jirglova@knihovna-pardubice.cz, tel.: +420 702 250 478

Aneta_01