Aktuality


Mobilní aplikace Booxy pomáhá všem knihomolům

Mobilní aplikace Booxy pomáhá všem knihomolům

Aplikace Booxy je určena pro všechny knihomoly, kteří neustále hledají nové knížky stojící za přečtení nebo touží sdílet své dojmy z těch již přečtených. Booxy je totiž místem, kde se knihy, autoři i čtenáři setkávají na jediném místě. Takže ať už v knižním světě budete hledat cokoliv, Booxy je tím pravým rádcem.

CBDB-banner8

Jistě to zná každý vášnivý čtenář. Plné police knih, ale co si jen vybrat? Ne vždy je nám jméno autora povědomé, a tak si nemůžeme být jistí, zdali nám jeho styl psaní sedne. Titul může znít nezajímavě a obal není tak strhující, jak bychom si představovali. Všechny tyto maličkosti nás můžou odradit od skvělé knihy. To vše by se vyřešilo, kdyby vedle nás stál někdo, kdo danou knihu již četl a mohl by nám sdělit svůj názor. A to je jedna z mnoha věcí, kterou Booxy nabízí – komunikaci. Můžete si v ní listovat jako v knize recenzemi, hodnoceními, diskuzemi, či jednotlivými komentáři, které píší ostatní uživatelé, případně se můžete zapojit i sami.

Do budoucna se určitě na vašem profilu objeví spoustu knih, které byste si chtěli přečíst nebo vás zaujali. Ale jak si to všechno zapamatovat? Není nic lehčího, než si je přidat do jednoho z mnoha různých seznamů. Můžete si také vytvořit seznam vlastní, čistě dle vašich osobních kritérií. Jedním ze seznamů je i takzvaný Wishlist, kam můžete přidávat všechny knihy, které ještě nemáte, ale určitě byste je ve své knihovně ocenili. Pokud tedy vaši přátelé netuší, co vám darovat, nenápadně je sem odkažte.

Patříte-li mezi ty, kteří se rádi přijímají nové výzvy, určitě vás potěší například možnost připojit se do čtenářského klubu, kde se každý měsíc čte jiná kniha, o níž se pak následně mezi členy diskutuje. A jestli by vám ani tohle nestačilo, Booxy nabízí různé výzvy, které během svého užívání můžete plnit a získávat za ně speciální čtenářské odznaky.

Aplikace Booxy je dostupná jak pro Android, tak systém iOS, takže ať jste kdekoliv, vaši knihovnu budete mít vždy po ruce.

Další informace o aplikaci naleznete na stránkách – http://www.cbdb.cz/booxy.