Aktuality


Léto na Příhrádku


Po dlouhé době, kdy nebylo možné pořádat kulturní akce naživo, vás s velkou radostí zveme na druhý ročník pohodového venkovního festivalu Léto na Příhrádku. Přijďte si vychutnat bohatý kulturní program na malebném náměstíčku u kašny nebo nově také na terase čítárny s krásným výhledem na zámek. Můžete se těšit především na řadu koncertů rozmanitých žánrů, ale i na módní přehlídku, divadlo, poezii nebo tvořivý workshop.

Pro účast na jednotlivých akcích je nutné sledovat a dodržovat aktuální vládní opatření. Informace budeme průběžně aktualizovat zde na webových stránkách a FB profilu knihovny. Prozatím můžeme odtajnit alespoň kompletní program na celé léto. Můžete si ho stáhnout zde:

Červenec
Srpen

Festival pořádá Krajská knihovna v Pardubicích ve spolupráci s Národním památkovým ústavem ÚOP pod záštitou náměstka hejtmana za investice a kulturu Pardubického kraje Ing. Romana Línka. Děkujeme za podporu také mediálním partnerům, kterými jsou Český rozhlas Pardubice, server Pardubice živě a obchůdek Pardubickej lajf.