Events


Jak zvládat stres nejen v době pandemie


Jak zvládat stres nejen v době pandemie

Stres jako zátěžová situace je součástí našeho každodenního života. Zažíváme ho doma, ve škole i v práci. Jak pracovat se stresem, jaká jsou preventivní opatření a techniky posilující naši odolnost vůči stresu a ještě mnohem více se dozvíte v online besedě s psycholožkou Vandou Štědrou, která má svoji ambulanci v nedaleké Chrudimi. Dlouhodobě se věnuje psychologickému poradenství a terapii v řadě náročných životních situací. 

Termín: čtvrtek 27. května 2021 od 17:00

Lektorka: Mgr. et Mgr. Vanda Štědrá
Místo: online - Zoom a Youtube
Vstupné: zdarma

Beseda po odvysílání nebude uložena a nebude tak možné si ji pustit později ze záznamu.

Informace ke sledování besedy

logo_YT

Beseda proběhne formou živě vysílané videokonference přes Zoom, kterou bude možné zároveň sledovat na Youtube kanálu knihovny:
https://www.youtube.com/channel/UCC01YA5rsWzAkpq7s8Q84HQ

Během besedy je možné psát dotazy a komentáře do chatu.

logo_zoom
Druhou možností je připojení přes aplikaci Zoom. Tato varianta Vám umožňuje vstupovat do besedy svými dotazy a komunikovat přímo s přednášejícím. Připojení na Zoom je možné buď
z webového prohlížeče bez nutnosti instalace, nebo v nainstalované aplikaci, a to jak z počítače, tak i z notebooku, mobilu či tabletu. Je na Vás, zda si budete chtít na svém zařízení zapnout kameru a být vidět, nebo zda ji necháte vypnutou. Dotazy na Zoomu je možné pokládat buď přímo (po zapnutí mikrofonu), nebo je psát do chatu.

Návod k připojení bez nutnosti instalovat aplikaci najdete zde.

Odkaz k připojení na Zoom bude vložen sem v den akce. Místnost bude otevřená už od 16:30. Připojení do místnosti na Zoomu bude možné i v průběhu besedy.

Kontakt pro případné dotazy k připojení: l.jirglova@knihovna-pardubice.cz, tel.: +420 702 250 478

woman-3351794_1920