Akce


Život v ulicích 2020 – beseda

Život v ulicích 2020 – beseda
 
 

Petr Cizner žije v Kanicích nedaleko Brna. K fotografování jej přivedl jeho otec, což profesně a profesionálně rozvíjel jako průvodce cestovní kanceláře Čedok a u brněnského výtvarníka Michala Vystavěla. K profesionální úrovni výtvarné a dokumentární fotografie ho přivedl světově proslulý britský fotograf Derek Bayes. Fotografické a grafické dovednosti využívá i ve své firmě Cizner Consulting®, která se zabývá vzděláváním v oblasti managementu a lidských zdrojů.

Výpravná kniha „Život v ulicích 2020 – Průvodce českou kulturou“ mapuje situace hned z 24 měst Česka.

Na besedě na skok nezaujatě vkročíme do historie, která se již nevrátí. Prostřednictvím fotografického dokumentu můžeme nahlédnout do míst, kam jsme se na jaře 2020 nepodívali. Tyto okamžiky již nikdy neuvidíme. Jak se je podařilo zachytit?

Kniha je mimo jiné chválou a oceněním všem, zejména mladším generacím, kteří se semkli a zajišťovali chod společnosti v době 1. nouzového stavu na jaře v roce 2020. Budete možná překvapeni, že na tuto dobu je možné vzpomenout s nadhledem, humorem, oceněním i laskavostí. Kniha bude na akci k zakoupení za zvýhodněnou cenu.

Autor Petr Cizner se na besedě s vámi podělí současně o praktické komunikační, psychoterapeutické a fotografické zkušenosti.

Jak zvládat strach, bezmoc, pochybnosti, abychom se cítili lépe? O co se dnes opřít a na čem můžeme do budoucna stavět?

kdy: 27. února, od 17.00 do 18.30
kde: univerzální sál, krajská knihovna
vstupné: zdarma