Aktuality

Hledáme nového kolegu či kolegyni na pozici personalista/mzdový účetní

Pozice:  Personalista/mzdový účetní

Požadavky:

  • VŠ vzdělání ekonomického směru,
  • praktická znalost mzdového účetnictví a legislativy,
  • nejméně 3 roky praxe na odborné pozici mzdové účetní/personalisty,
  • znalost programu VEMA výhodou. Uživatelská znalost práce s PC (MS Office, Internet Explorer, Outlook).

Pracovní náplň:

  • komplexní koordinace a zajišťování personalistiky a odměňování zaměstnanců,
  • kompletní zpracování mezd,
  • další administrativní práce spojené s touto pozicí,
  • spolupráce v rámci ekonomického týmu, týmový duch, flexibilita, spolehlivost, pečlivost, komunikativnost, zodpovědnost za svěřené úkoly, pozitivní přístup k práci.

Nabízíme:

  • práce na zkrácený hlavní pracovní poměr,
  • platové ohodnocení dle platných tabulek - 10. třída,
  • zapracování na pozici a náležité předání pracovní agendy,
  • zaměstnanecké benefity: příspěvek na stravování, 5 týdnů dovolené, sick day, možnost dalšího odborného vzdělávání.

Nástup od dubna/března 2020, případně dle dohody.

Životopis, průvodní (motivační) dopis a souhlas se zpracováním osobních údajů zasílejte mailem na adresu l.angelova@knihovna-pardubice.cz  do 4. 2. 2020.